vacature: content creator (24 uur)

Misschien heb je het al gelezen: Femke neemt afscheid van Proud2Bme. En dat betekent dat ons content-team versterking kan gebruiken (24 uur per week). Ben jij een creatief multitalent en vind je het superleuk om content te creëren voor social media? Bruis je van de goede ideeën en vind je het daarnaast leuk om in de chats en op het forum een persoonlijke band op te bouwen met onze online community?

Als content creator social media ben jij een van de herkenbare gezichten van Proud2Bme. Je maakt originele en inspirerende content, vooral voor TikTok. We zoeken iemand die zich thuisvoelt op social media, trends volgt en het leuk vindt om daarin mee te bewegen en te experimenteren. Je bent niet bang om nieuwe platforms te verkennen en krijgt energie van het blijven vernieuwen. Oh ja, en we hechten veel waarde aan diversiteit binnen ons team dus als je (op wat voor manier dan ook!) niet voldoet aan het stereotype plaatje van eetstoornissen moedigen we je extra aan om te solliciteren.

Wat ga je doen?

  • Pakkende video’s ontwikkelen over problemen rond eten en zelfbeeld
  • Persoonlijk contact onderhouden met onze leden, dagelijks op het forum en wekelijks op 1 vaste chatavond
  • Deelnemen aan diverse campagnes, bijeenkomsten en voorlichtingsactiviteiten en meedenken over de verdere groei en betrokkenheid van onze community

wie ben jij?

  • Je bent stabiel hersteld van een eetstoornis
  • Je staat zelfverzekerd voor de camera, klaar om je eigen ervaringen met herstel en het leven na herstel te delen
  • Je durft jezelf te zijn: niet picture-perfect maar wel actief, enthousiast en boordevol ideeën
  • Je bent meelevend en respectvol naar onze community

iets voor jou?

Dan nodigen we je van harte uit om te solliciteren. We zijn ook benieuwd naar wat je zelf al maakt, dus stuur vooral een linkje naar je social media mee. Stuur je daarnaast een pakkende voorbeeldvideo speciaal voor ons mee, dan heb je een streepje voor. Klik hier voor de volledige vacature met alle details over de functie, hoe je kunt solliciteren, wat we van je vragen en wat je van ons kunt verwachten. Let op: vragen stellen onder dit blog heeft geen zin.


Kom bij Proud2Bme gratis en anoniem in contact met lotgenoten, ervaringsdeskundigen, psychologen en diëtisten. Op ons forum kun je jouw verhaal delen en/of vragen stellen. Ook kan je dagelijks met ons chatten (de agenda vind je hier). Wij staan voor je klaar.

Daniel

Geschreven door Daniel

Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *