Femke neemt afscheid

Wat vliegt de tijd voorbij. Toen ik hier solliciteerde was ik twintig. Nu ik drieëntwintig ben en mijn spullen pak voor een nieuw avontuur zie ik pas hoeveel er is veranderd. Bij Prou2Bme is er veel veranderd, de hele site en het forum is nieuw. Maar ook verhuisde ik drie keer, ontmoette ik de de liefde van mijn leven en heb ik mijn diploma gehaald.

Toen ik zelf nog midden in mijn eetstoornis zat was Proud2Bme mijn veilige plekje. Ik keek enorm op tegen de mensen die daar werkten. Ik weet nog dat ik dacht Als ik later hersteld bent, wil ik daar echt werken! Dat die droom echt is uitgekomen maakt me zo ontzettend dankbaar. De afgelopen jaren heb ik die droom echt geleefd. Ik mocht vlogs maken en er voor jullie zijn door middel van het forums en de chats. Werken bij Proud was voor mij het levende bewijs dat herstel echt mogelijk is, op welke manier dan ook.

Ik heb echt genoten van de gezellige dagen op kantoor. We hebben samen zoveel gelachen en het was zo leuk met het team! Hoewel ik van de bean boozled challenge nog steeds nachtmerries heb ;). Ook uitstapjes naar het theater, het bekijken van documentaires en het op tv komen om te praten over skinnytok zijn momenten die me zijn bijgebleven. Het allermooiste vond ik de Proud2Meet. Het was zo waardevol om jullie te ontmoeten! Een moment dat ik nooit meer vergeet is toen ik samen met één van jullie het nummer Houd vol, houd vast zong. Op dat moment voelde ik precies waar we het voor doen; verbinding en hoop.

Mijn volgende stap

Het is tijd voor een nieuw hoofdstuk voor mij. Ik ga werken als sociotherapeut in een kliniek voor mensen met autisme. Ik heb zin om deze nieuwe uitdaging aan te gaan, ook al zal ik proud en jullie ook onwijs missen! Ik wil je nog een paar dingen meegeven. Vier je successen, hoe klein ze ook lijken, je mag trots zijn op jezelf dat je doorgaat. Wees wat liever voor jezelf. Je bent de enige met wie je echt je hele leven samen bent, dus maak er een vriendschap van in plaats van een strijd. En tenslotte, zoek anderen op. Blijf delen, blijf verbinden met mensen om je heen, je bent nooit alleen!

Ik sluit af met de woorden die we toen samen zongen. Houd vol, houd vast. Er is altijd nog een arm die om je heen past en altijd nog mijn schouder die je rechthoudt.

Dankjewel voor alles!


Kom bij Proud2Bme gratis en anoniem in contact met lotgenoten, ervaringsdeskundigen, psychologen en diëtisten. Op ons forum kun je jouw verhaal delen en/of vragen stellen. Ook kan je dagelijks met ons chatten (de agenda vind je hier). Wij staan voor je klaar.

Femke

Geschreven door Femke

Reacties

13 reacties op “Femke neemt afscheid”

  1. succes lieve femke!

    ik ga je missen!

  2. Knuffel lieve Femke,
    Ik vind het ontzettend jammer maar heb begrip voor je keuze.
    Wens je het allerbeste toe, dat verdien je.

    Veel liefs,

  3. heel veel succes. Kan je al iets meer vertellen wat je inhoudelijk daar gaat doen?

  4. Lieve Femke, wat ga je gemist worden. Ik zal je steun en de mooie dag tijdens de podcastopnames nooit vergeten. Heel veel succes en het ga je goed🤍

  5. bedankt voor al je lieve berichtjes en je harde werk Femke en heel veel geluk 🤍

  6. Lieve Fem,
    We gaan je enorm missen! Zoals je hierboven schrijft keek je op tegen Proud en zo kijken velen van ons op tegen jou. jij bent een voorbeeld voor velen en ik ben dankbaar dat we van je hebben mogen genieten. Met als hoogtepunt de ontmoeting op de Proudmeet en op kantoor.

    Heel veel succes met je nieuwe uitdaging en wie weet tot ooit.

    Een hele dikke knuffel, 🧸

    Mickey

  7. Ahh wat een kanjer ben je toch, lieve Fem!!
    Altijd lief, open en goedlachs. Dit zonnestraaltje binnen het Proudteam gaat gemist worden 🌞

    Heel veel succes én plezier op je nieuwe avontuur 🩷

  8. Lieve Fem! Wat een verrassing zeg… Het wordt echt anders zonder jou: hier zagen we jou bloeien.
    Ik ben dankbaar dat je er was en wens jou alle goeds toe, waar je dan ook mag zijn. Take care!

  9. No message could have been any clearer
    If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself then make that change MJ

    Wat een mooie stap, inderdaad een nieuw hoofdstuk van je leven. En alweer ergens waar je mensen gaat helpen omdat dat in jou zit. Je bent een goed mens lieve Fem. Ik kijk met een warm hart terug naar de tijd dat je bij Proud werkzaam was(of nog even bent?), Je vlogs met name ook toen je nog thuis woonde. Bedankt daarvoor.
    Je zult niet vergeten worden.

    Donna

  10. Lieve lieve Femke

    Wat een topper ben jij! Dank je wel voor al je lieve, krachtige, authentieke, berichtjes onder mijn soms paniekerige berichtjes, haha! Jij gaat die nieuwe job knallen, wat een top persoon hebben ze daar eventjes binnen kunnen halen!

    En zoals we in Vlaanderen zeggen: tot in den draai 😉 (of wie weet, tot op Tiktok :D)

    Alle liefs!

    Kaat

  11. lieve gezellige eerlijke en grappige Femke;)!, dankjewel voor jouw vlogs – teksten.

    Een nieuw avontuur, wat super interessant klinkt!!! Je zal daar vast op jouw plek komen;)

    Gezegende groet

  12. Hi Femke, ik ben dan wel stukken ouder dan jij (58) maar ik heb altijd met heel veel plezier naar jouw video’s gekeken. Zo positief, zo leuk en zo lief! Ik denk dat de mensen om jou heen heel blij zijn met jou als vriendin of collega. Succes met je nieuwe baan, mooi en uitdagend werk. Lieve groet, Nicolet (Schiedam)

  13. Wat jammer dat je gaat, mqqr veel succes met je nieuwe baan!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *