Een dagje mee eten met Daphne 3

Het was inmiddels alweer veel te lang geleden dat ik een hele zondag niets had gedaan. Eindelijk heb ik weer eens de tijd genomen om een pyjama-dag te houden. Een dag vol films, series, koekjes en waardevolle inzichten. Ik besloot jullie weer een dagje mee te nemen, om eens te laten zien wat ik zoal eet tijdens zo’n lekkere luie dag. 

Elke dinsdag komt er op ons Youtube Kanaal een nieuwe video online waarin we jullie een dagje meenemen, nieuwe producten testen en nog veel meer. Vragen, opmerkingen, suggesties? Laat gerust een berichtje achter!

Daphne

Geschreven door Daphne

Reacties

28 reacties op “Een dagje mee eten met Daphne 3”

  1. Wat een heerlijk relaxte video!

  2. Heel fijn om te kijken!

  3. voor mij was het een filmpje vol verrassingen:)
    ten eerste viel het me op hoe kun je zo blij zijn in het weekend ?
    ik heb in het weekend altijd een dip…

    echt apart dat je dus echt een luierdagje hebt en echt niets doet ik ben dat niet gewend., niet zo opgevoed, en zit ook niet echt in me. maar ik ga het ook eens proberen om een pyama dag te houden want dat lijkt me heerlijk!

    verder vind ik het wel heerlijk om avondjes voor me zelf te plannen en ook mijn agenda loopt vaak vol wat mij dan helpt is een kruis door mijn agenda te zetten en die avond voor mezelf te plannen misschien kun jij ook iets met die tip daphne omdat je zegt zovaak druk te zijn. maar zo opgeladen bent van dit dagje niets doen:)

  4. Leuk!

    Qua voor en eindstukje (de tekening van Irene) wel jammer dat het meisje op de bank met de vork weg is, dat vond ik zo krachtig en leuk met het muziekje dat er bij zat, werd ik altijd blij van 🙂

  5. Thanks! Gaaf idee die pot met leuke en goede herinneringen. En die Kiwi? Die eet ik al lang niet meer met een lepeltje. Te veel gedoe. Ook al mis ik misschien wat meer vitamientjes, schillen en lekker happen is voor mij het ultieme genieten.

  6. super leuk om eens een pyjama dagje ertussen te hebben! Ik doe dit vaak en heb het gevoel dat ik dan niets doe, of lui ben

  7. Nohhh die koekjes!!! Geweldig idee =). En perenijsjes zijn puur jeugdsentiment hihi! Dank je wel voor het delen; geeft een heel blij gevoel en mooi om te zien dat het oké is om gewoon een luierdagje te hebben.

  8. Hé Daphne,

    Dit vind ik je leuke en mooiste video. Wat fijn om te zien dat er hoop is en ook dat je zo eerlijk vertelt hoe het eerder op zo’n dag eraan toe ging.

    Bedankt 🙂

  9. Wat ben je een mooi mens! Zo oprecht, puur en lief. Mooie video en wat leuk dat we mee mochten kijken!

    Tip: muziek staat wat hard in vergelijking met je stem. Moest steeds wat schakelen met volume. Maar dat is ook geen ramp hoor 😉

  10. Zou je het recept van de koekjes nog hebben? Die met chocolade zagen er zo lekker uit! Top idee 😊

  11. Wat ben je toch een lieve schat! Ik word altijd zo blij als ik naar je kijk, je bent zo vrolijk, speels en spontaan 🙂

  12. Zijn de 10:00 u blogs weg?

    1. Dat vraag ik me ook af. Ik vind dit heel vervelend, want nu is dit opeens weg, terwijl ik er altijd op reken.

    2. Goed dat je je vraagt stelt. We proberen dit even uit om te onderzoeken wat het effect is op verschillende vlakken als we de kwaliteit van de blogs vergroten en de kwantiteit iets verlagen. Op deze manier zouden we mogelijk (maar dat valt dus nog te onderzoeken) ook wat meer tijd overhouden voor ontwikkeling van de website/Proud2Bme.

      1. Bedankt voor de uitleg.
        Is het dan niet een optie om iemand meer aan te nemen?
        Ik mis de blogs ook, maar de keuze is aan jullie!

      2. Ok bedankt voor de uitleg!

      3. Fijn de uitleg! Ik mis zelf de blogs wel, maar goed om na te gaan of dit beter werkt.

  13. Wat heerlijk relaxt om te kijken, ik word er zelf gewoon ontspannen van. (:
    Je woorden geven me hoop: uiteindelijk is het mogelijk om van zulk soort dagen te gaan genieten en dat vind ik een heerlijk vooruitzicht!

  14. Dank voor je leuke vlog en meid, wat heb je een prachtige lach zeg! Liefs 💕

  15. Wat een ontzettend fijn video! Heel inspirerend en motiverend. En wat lijk je me een leuk, lief persoon Daphne!

  16. Fantastisch wat jullie hier doen met de vlogs! Wel jammer dat er geen ondertiteling bij is. Ik ben zeer slechthorend en kan op deze manier jullie verhaal niet volgen. Ik moet he tmaar opmaken uit wat jullie laten zien.. Best jammer!

  17. Hi Daphne,
    Heb je misschien het recept van de koekjes?
    (Of een linkje waar je ze kan vinden!)

    Ben zelf aan het onderzoeken of ik wel/niet tegen gluten kan.. Best lastig he? Ik kan zelf ook niet tegen melk.. dus wordt flinke puzzel!
    Als je iets met tarwe eten, krijg je dan ook veel buikpijn, last darmen en veranderd ontlasting patroon, opgebl. gevoel?
    Volkoren brood etc kan ik niet verdragen maar ook witte pasta niet. heb nu speltbrood (gaat iets, maar soms tintelt mijn tong?) ik heb zuurdesem geprobeerd ,, ieuw! vies!
    Vrijdag heb ik onderzoek bij een mesoloog (bij de allergoloog was er niets uitgekomen, tewrijl ik wel veel last heb..) Heb jij ook last van PDS? ze zeggen dat het in combinatie kan staan?
    Sorry beetje nieuwschierig! 🙂

    Liefs carina

    1. Ik wil ook heel graag het recept! De ingrediënten zien we natuurlijk maar de verhoudingen niet.. of deed je het op gevoel?

  18. Wat leuk om eens zo’n relax-dagje mee te volgen. En jij hebt echt zo’n stralende lach! 🙂

  19. Leuk om te zien dat je zo relaxed kan zijn.
    Ik durf nooit in m’n pyjama beneden te zijn. Stel dat er iemand aanbelt of je moet ineens weg of zo.
    Ik hoop dat ik ooit ook zo op m’n gemak kan zijn.

  20. wat een leuke video!

  21. Wat een leuke, fijne en relaxte video..
    Ik vind je zo’n leuke meid hé!
    Heerlijk spontaan!

    Inspirerend en geruststellend, deze video, bedankt!

  22. fijn om te zien dat je veel blijer bent dan vroeger en ik moest lachen om je dansje dat zag er grappig uit

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *