Een dagje mee-eten met rihan | 2

Mijn tweede eet-vlog staat online! Je zal misschien wel denken, tweede?! Ja, mijn eerste was binnen een uur verwijderd door YouTube. Maar ik heb goede hoop dat deze blijft staan. Toch zou ik ‘m maar snel gaan kijken, want je weet maar nooit! Sociale angst, medicatie, eten eten eten, slechte concentratie, chutney, sporten en meer. Hopelijk vinden jullie het leuk om ook eens een video van mij te zien!


Kom bij Proud2Bme gratis en anoniem in contact met lotgenoten, ervaringsdeskundigen, psychologen en diëtisten. Op ons forum kun je jouw verhaal delen en/of vragen stellen. Ook kan je dagelijks met ons chatten (de agenda vind je hier). Wij staan voor je klaar.

Rihan

Geschreven door Rihan

Reacties

2 reacties op “Een dagje mee-eten met rihan | 2”

  1. Hee Rihan

    over je vraag: ik vind het mooi om te zien dat je sport omdat het je goed doet en niet omdat het moet. Dat je er een gezonde relatie mee hebt. Juist een goed voorbeeld. Tof dat je dit zo goed uitlegt en mooi dat je de vraag aan ons stelt.

    Verder wat dapper en mooi hoe open je bent en het lijkt alsof je jezelf accepteert en probeert een weg te vinden. Echt een prachtig voorbeeld in dat het goed is open te zijn in dat het is zoals het is. En dat lijkt me niet altijd makkelijk. Maar ik vond het in iedergeval erg verademend.

    bedankt

    Donna

    1. Hey lieve Donna, ik waardeer je reactie enorm, echt superlief! Bedankt ook dat je de tijd neemt om te reageren op mijn vraag!! <3

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *