Een dagje mee-eten met Irene 86

“I am cringe, but I am free”; misschien wel mijn favoriete internet-mantra. Ken je dat plaatje met die koe bij de zee? Ahhh, love it! Nou, dat komt even ter sprake in dit dagje mee, waar ik mijn angst om ‘cringe’ te zijn moet overwinnen om een persoonlijke Instagram-post te plaatsen. Whaha! Verder neem ik jullie gewoon weer mee in een random dag uit mijn leven: wat ik eet, een nieuw recept dat ik uitprobeer, werken, een bandje kijken en uiteindelijk nog vega kipnuggets als midnight snack.

Meer video’s van Proud2Bme vind je op ons YouTube-kanaal. Hier kan je bijvoorbeeld dagjes mee van de andere redactieleden bekijken, verschillende Q&A’s en meer.


Kom bij Proud2Bme gratis en anoniem in contact met lotgenoten, ervaringsdeskundigen, psychologen en diëtisten. Op ons forum kun je jouw verhaal delen en/of vragen stellen. Ook kan je dagelijks met ons chatten (de agenda vind je hier). Wij staan voor je klaar.

Irene

Geschreven door Irene

Reacties

2 reacties op “Een dagje mee-eten met Irene 86”

  1. Oh Irene

    wat een gezellige video weer en ik kreeg trek van het warme eten(wel een beetje hard gebakken inderdaad!) Maar toch. Leuk ook dat je even wat stukjes laat zien van je eigen spel op de bas! En bedankt voor de tip van de munt af te knippen. Ik heb ook muntplantjes maar ben dan bang dat ik teveel op maak voor de thee. Maar het is dus gewoon goed om stukjes af te knippen.

    Groet Donna

    1. Jaaa het afknippen stimuleert juist extra groei, dus lekker theetjes zetten! (of ijsthee maken met deze temperaturen haha) 🌿

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *