Charlotte Adriaansen - Enemy
Ik ben Charlotte. Ik ben 16 jaar en ik hou ontzettend van muziek. Voor mij is dit mijn uitlaatklep. En jeetje, die heb ik de afgelopen jaren wel nodig gehad. Vier jaar geleden kreeg ik mijn eetstoornis, en in die periode vond ik altijd veel steun in muziek. Ik vond het heerlijk om muziek te luisteren waarbij ik me begrepen voelde als ik naar de tekst luisterde. Dat moment van begrip voelde altijd super fijn. Ik kreeg vaak zelf een positieve boost van muziek die op mij aansloot.
Twee jaar geleden begon ik met therapie voor de genezing van mijn eetstoornis, dit ging met ups en downs en ook hier vond ik veel steun in muziek. Aan het eind van mijn proces van genezing ben ik zelf gaan schrijven over mijn gevoel, over wat ik wilde bereiken. Hier is dus de tekst van mijn eerste eigen nummer ontstaan, Enemy. Een nummer over mijn strijd maar vooral over mijn doel van mijn leven, ik ben tenslotte de regisseur van mijn eigen leven!
Nu ben ik inmiddels helemaal genezen van mijn eetstoornis. Ik zie alle prachtig mooie dingen van het leven weer, mede dankzij mijn eetstoornis ben ik me nog meer bewust van hoe mooi en waardevol een gelukkig en gezond leven is! Ik heb nu ook een tweede nummer uitgebracht, Bird. Dit nummer straalt de positiviteit uit waarmee ik nu mijn leven leef.
Nu ik genezen ben van mijn eetstoornis wil ik zoveel mogelijk aan meisjes in dezelfde situatie als ik, laten zien dat er veel mensen zijn die hen begrijpen en dat het leven zo mooi is en dat je er zeker iedere dag van moet genieten. Ik hoop daarom ook dat mijn nummers Enemy en Bird steun en begrip geven die iedereen nodig heeft.
Ik hoop daarom ook iedere dag dat iedereen met een eetstoornis op een dag net zo gelukkig en trots mag worden als ik, en ik geloof erin dat dit zeker zal gebeuren.
Veel liefs,
Charlotte
Gerelateerde blogposts
Reacties
Wauw wat mooi gedaan zeg. De liedjes zijn echt heel bijzonder en raken me echt!
Mooie tekst , warme stem.. het maakt mij erg stil in het hoofd, even geen afdwalende gedachten..
prachtig Charlotte! klinkt heel professioneel!
TAGS
Gastblog door Charlotte

Charlotte stuurde haar blog in naar redactie@proud2Bme.nl
Meer in Proud2Listen
| 08 jul | ![]() | It's gonna be okay |
| 13 jun | ![]() | Body Love: heftig mooi liedje |
| 22 mei | ![]() | Spiegelbeeld: Lange Frans en G |
| 02 mrt | ![]() | De Rappende Meiden: Lange weg |
| 05 jan | ![]() | Deze is voor jou |
| 24 nov | ![]() | Golven: niemand houdt ze tegen |




10

