Proud2B-eat

The fruit lab

Steeds vaker zie ik mensen rondlopen met zo'n klein flesje sap met een bepaalde cijfercombinatie erop. Ik wist nooit waar ze voor stonden maar nu weet ik dat eindelijk! Ik deel dat natuurlijk graag met jullie. Maar ik heb dan nog nooit zo'n flesje gedronken, dus misschien kan iemand die dit een keer heeft geproefd zijn/haar ervaring met mij delen?

The fruit lab heeft dus verschillende soorten sappen en smoothies. Natuurlijk zijn ze weer gemaakt van 100% fruit. Maar waar zijn die cijfers voor? De cijfers geeft de intensiteit van zoet, zuur en bitter weer. Dit is op de schaal van 1 tot 9. 1 is dus bijvoorbeeld beetje zoet en 9 is dus heeeeel zuur! Zo kan jij dus op basis van de cijfercode bepalen welk drankje het beste bij jou past. Ik zeg IDEAAL!!

fruit lab

Zo kan je dus kiezen uit 16 smaken! Je kunt kiezen tussen zoveel verschillende smaken. Van frambozensap tot kokossmoothie. Van zwarte bessensap tot een mangosap. Wil je liever iets normaals? Dan is er natuurlijk ook gewoon de verse jus d'orange ;)

foto: thefruitlab.com

Ik ben in ieder geval erg benieuwd geworden.
Heb jij wel eens een sapje van the fruit lab opgehad?

Wat vond jij ervan?

 
| Meer
PC | Donderdag 15 december 2011 12:26 | 3 reacties | Reageer!

Gerelateerde artikelen


Ah Knijpzakjes

JuicyDetails

Appelcrumble! Altijd lekker

Pimp jouw appel!


Reactie van Hélène

Ik heb er al eens eentje gedronken in Ikea :D
Het was wel lekker maar een beetje te bitter. Volgende keer maar een andere code, haha

Donderdag 15 december 2011 12:47


Reactie van moon

ooh dat van die codes wist ik niet! wij verkopen ze ^^. en ik vind ze zelf echt niet lekker.. alleen orange kan nog.. maar met aardbei.. nee. en met kiwi vind ik echt heel vies en die mening werd door een aantal medecollega's gedeeld:P

Donderdag 15 december 2011 12:58


Reactie van gitaar

ik koop ze wel eens op het station.
Lekker en gezond

Donderdag 15 december 2011 13:30

Reageer op dit bericht


Je reactie wordt eerst gechecked door een moderator voordat deze geplaatst wordt!

Je naam :
Wat wil je kwijt? :
CAPTCHA Image
Ik kan de code niet lezen
Letters hierboven :