21Hoge taille broeken
Broeken zijn er in alle soorten & maten en voor ieder wat wils. De mode verandert nogal door de jaren heen, maar items komen ook altijd weer terug. Wat erg prettig is, is dat de broeken met hoge taille weer terug komen. Deze broeken zijn voor iedereen en ieder figuur geschikt en dat is ideaal. In de broek met hoge taille komen rondingen prachtig uit en staat iedereen geweldig.

Je kan de broek dragen met een blouse of shirtje die je in je broek stopt, maar ook met een kort shirtje, een colbertje of een langer truitje. De hoge taille is er bij lange broeken, maar ook bij shorts en rokjes dus ook leuk voor de zomer. Als je de hoge taille broek met hakken draagt dan lijken je benen nog langer!
Zara

Bershka

H&M




Wat vind jij van de broek met hoge taille?
Reacties
die korte zwarte is leuk
Nee, echt niets voor mij... Bij mij moet een broek echt op mn heupen hangen. En nee, ook niet zodat je mn onderbroek kan zien want dat vind ik echt belachelijk.
Mneh liever gewoon een heup broek, vind zulke hoge broeken echt niets!
Ik vind hoge shortjes juist heel erg leuk! en daarnaast stop ik bijna al mijn shirts in mijn broek omdat ik dat een leuk effect vind haha.
ik ben ook echt meer voor heupbroeken,
hoge broeken zijn echt niets voor mij, ik vind het echt niet mooi staan
Taillebroeken yeeey! Die zitten echt veel lekkerder dan heupbroeken! Ik doe mijn shirt altijd over mijn broeken heen, niemand die ziet of het een taillebroek is, maar ik vind ze ook erg mooi!
toevallig gister een taille shortje gekocht bij de primark, best geinig
I like!!!
Ik heb een lange en een short. Me like!
Doe mij maar de heupbroeken ;)
"en staat iedereen geweldig."
Nou mij anders niet, lijk er echt super dik in :P
Um.
Dat zijn hoge taille broeken? In mijn ouderwetse ogen is dat geen hoge, maar een normale taille...........
Wel fijn dat dit weer terugkomt, want er zijn maar heel weinig mensen die heupbroeken goed staan.
*meteen een photoshop- fail in deze afbeeldingen, haha!*
De benen van die laatste zes lijken wel errug veel op elkaar. En wat toevallig! Die laatste drie personen hebben precies dezelfde schoenen aan en staan ook nog eens precies hetzelfde. Zouden de benen van de modellen er af gephotoshopt zijn? :')
Goed, inhoudelijk; ik vind dit soort shorts/broeken echt niks. Lang leve de heupbroek :)
Nou, H&M gebruikt virtuele modellen:
http://www.proud2bme.nl/Artikelen_over_schoonheid/H&M_gebruikt_virtuele_lichamen
Iew, ik vind het echt heel erg lelijk, sorry!
de 4e foto van H&M is pas een fail, het rood-witte shirtje steekt buiten het short.. Terwijl die erin moet zitten, nja zo moet het lijken haha.
Verder vind ik de broeken wel leuk, maar sommige vind ik ook wel een beetje oebelig.. :P
Broeken met hoge taille zijn mijn favoriet..=) Zal het wel met mijn lage taille broeken moeten doen aangezien ik er zoveel heb. Maar eentje of twee zou ik graag in mijn dressing hebben!
x
ik zou graag weten waar ik die broek van bershka kan kopen, kan ik die online vinden?
Die korte zwarte van de H&M ben ik gisteren gaan kopen en hij staat echt heel leuk met een blousje erboven ! (en hij verstopt heel goed mijn onderbuikje, je ziet er niets meer van ;)
Ik vind ze wel erg leuk! Maar het moet je staan. Ik ben klein, dus ik vind dat ze bij mij niet zo mooi staan omdat ik dan nog kleiner lijk. Helaas :(
Geschreven door LC
Lisette is begonnen als stagiaire (SPH) bij Proud2Bme en werkt nu parttime voor de site.
Meer in Fashionblog
| 22 mei | ![]() | Pyjama's van de redactie |
| 21 mei | ![]() | Van Tilburg Shoplog |
| 20 mei | ![]() | Maxi dresses & skirts |
| 19 mei | ![]() | Beanies zijn hot |
| 18 mei | ![]() | Winactie: Jurkjes van Hell Bun |
| 14 mei | ![]() | Mirrored sunglasses |





